היזמים

קבוצת קובי שוויקה

קובי שוויקה מסחר ומגורים היא חברה בבעלות קובי שוויקה, איש עסקים ויזם נדל"ן בעל מוניטין בעיר ובארץ, הפועל קרוב ל-20 שנה בתחומי המסחר והנדל"ן. לחברה רזומה עשיר של בניית מאות יחידות דיור, מבני מסחר ותעשיה ונדל"ן מניב. בימים אלו מקדמת החברה בשיתוף עם KEY WEST, מתחמי התחדשות עירונית בהיקף 1500 יח"ד. החברה מביאה לפרויקט ידע וניסיון בבנייה והקמת שורה של פרויקטי איכות בעיר אילת, ביניהם פרויקט הבוטיק Blue View (הכולל 24 וילות יוקרה), פרויקט בן 48 יח"ד בשדרות התמרים, מתחם הלוגיסטיקה והתעשיה K Center בשחרות ואחרים. בנוסף מחזיקה החברה בשטחי מסחר ברחבי הארץ, ביניהם 8 מהסניפים הרווחיים בישראל של רשתות האופנה 'רנואר' ו-Twentyfourseven בקניוני אייסמול ומול הים. לאורך כל שנותיה מקפידה החברה, המעסיקה כיום 120 עובדים, לדבוק בערכים החרוטים על דגלה מהיום בו הוקמה: מצוינות, רווחיות, איכות בלתי מתפשרת וסטנדרט יוצא דופן של יחסי אנוש.

קבוצת עזרא חקשורי

קבוצת עזרא חקשורי הינה קבוצת יזמות נדל"ן משפחתית בראשותו של עזרא חקשורי, יזם ותיק וממקימי קיבוץ פראן בערבה. החברה מביאה עימה ניסיון עתיר שנים ביזמות נדל"ן, לצד גב כלכלי חזק בליווי בנק ירושלים וחברת הפניקס. כל אלו מבטיחים לרוכשים את הבטחון והשקט הנפשי הנדרשים בפרויקט מסוג זה, בידיעה שבסיומו יקבלו את המוצר האיכותי ביותר, תוך עמידה בלתי מתפשרת בלוחות הזמנים. מאז היווסדה בשנות ה-80 הקימה החברה, באופן עצמאי ובמסגרת שותפויות עם חברות מובילות, פרויקטים בני מאות יח"ד ברחבי הארץ, ביניהם: שכונת יבנה הצעירה (הידועה כיום כיבנה הירוקה), פרויקטים בני מאות יח"ד בגבעת שמואל, נתניה, קיבוץ דברת ועוד. במסגרת שותפותה בחברת הנדל"ן די-רום הקימה פרויקטים בולטים נוספים - מגדלי תאומי אפקה ת"א, מגדלים בשכונת אם המושבות פ"ת, לצד פרויקטי שימור רבים כגון בלפור 13-15 במרכז תל אביב, זוכה פרס הבנין היפה בישראל לשנת 1999-2000. בנוסף לקחה החברה חלק בישום והקמת מתחם איקאה בנתניה. החל משנת 2012 פועל עזרא חקשורי באמצעות חברת הניהול "עזרא חקשורי השקעות נדל"ן בע"מ", העוסקת בהשקעות ומימון פרויקטים, יזום פרויקטים חדשים ופרויקטי תמ"א 38.

CYAN MANAGEMENT

מאחורי הפרויקט עומדת יזמית בעלת מוניטין בשוק היוקרה, המזוהה עם אמינות, סולידיות ואיכות מוקפדת. מיצוב Cyan כפרויקט בעל אופי בוטיקי, שקט ואינטימי, מציב על כתפיה אחריות כבדת משקל, הן כלפי המוניטין שלה עצמה והן כלפי רוכשי הדירות, המשקיעים את מיטב כספם בציפייה לאיכות בלתי מתפשרת בניהול ותחזוקת הפרויקט. כדי להבטיח את השמירה על הסטנדרט הבלתי מתפשר של היזמית, לכל אורך חיי הפרויקט, הוקמה חברת הניהול Cyan management שתהיה אחראית לניהול השוטף של קשרי הדיירים, התחזוקה, הניקיון, הסדר והבטחון. החברה תבצע אכיפה קפדנית של כללי תרבות הדיור בפרויקט, אשר יפורטו בסעיפי התקנון המחייב את כלל הרוכשים, שידרשו לאשרו בחתימתם, כחלק מחוזה המכר.

אייל לוגסי אדריכלים, מתכנן הפרויקט

אייל לוגסי, אדריכל רשום בפנקס המהנדסים והאדריכלים, בוגר המחלקה לארכיטקטורה באקדמיה "בצלאל", הוא האדריכל האמון על תכנון הפרויקט. העיר אילת בה ממוקם משרדו היא בסיס האם של פעילותו העניפה ברחבי הארץ. נסיונו רב השנים מקיף מגוון רחב של פרויקטים בתחומים כמו תכנון עירוני, אדריכלות ועיצוב פנים למבני ציבור (ביניהם, בית הכנסת החדש והמפואר של אילת), מבני מגורים, בתים פרטיים ושכונות. המשרד לוקח חלק מרכזי בתכנון העירוני בעיר אילת, בין היתר בתכנית "דיור אלפיים", תכנית מתאר שחמון, תכנית רובע 6 בשחמון, תכנית צפון 6, שכונת המאפייה ותוכניות בניין עיר רבות נוספות, בעלות חשיבות אסטרטגית לעתידה של אילת, בשיתוף העיריה, משרד הבינוי והשיכון ומנהל מקרקעי ישראל.