איכות חיים נוסקת

איכות חיים נוסקת

במרכזה של העיר, במתחם העצום שחצץ בעבר בין חלקיה, הולך ונברא העתיד החדש של אילת. הלב הפועם שעומד לחבר את כל מה שטוב בעיר: חופי תכלת ופארקים ירוקים, אורבניות תוססת וטבע בראשיתי, חווית מגורים גבוהה ואיכותית וחיי תרבות ופנאי שוקקים. פארק הטרמינל - הריאה הירוקה העירונית, הנמתחת מבריכות המלח בצפון ועד חופי המפרץ בדרום. גולת הכותרת של החזון האורבני העתידי של אילת כעיר בינלאומית מתקדמת, מחוברת ומגוונת, המעשירה את חיי התושבים, התיירים והמבקרים. ובקצה הדרום-מזרחי של השכונה החדשה שוכן פרויקט Cyan. הלוקיישן מעניק נגישות מקסימלית לאזורי הבילוי, המסחר והעיר, יחד עם מעטפת ירוקה השומרת על ניתוק מוחלט מההמולה.

1,185 מ׳ בקו ישר לים

1,185 מ׳ בקו ישר לים

להתחיל את היום על הערסל במרפסת המפנקת מול ההרים האדומים. לסיים אותו עם כוס יין בבריכה, מול שמיים זרועי כוכבים, בשקט ופרטיות מלאים. לצאת מהמתחם הסגור, ברגל, בקורקינט או אופניים, לחצות את השדרה המרכזית המוצלת הנמתחת לאורך כל פארק הטרמינל, ישר לקו המים.
שמרנו עבורכם את המיקום הכי טוב בפארק הטרמינל.

אינסוף גוונים של כחול

אינסוף גוונים של כחול

לאן שהעין מביטה, אינסוף גוונים של כחול. במפרץ הפתוח אל האופק, במעמקי הים, במי הבריכה הצלולים, בתכלת השמיים.. מניפת גווני כחול הנפרשת כרקע עוצר נשימה - להרי אדום הנצבעים בסגול, לשובל הפלמינגו הורודים בבריכות המלח, ללובן השחפים בריף הדולפינים, להשתקפות השקיעה הכתומה בכוס יין צוננת.